مرزهای تکنولوژی روز به روز گسترده تر میشود و حوزه های جدیدی از زندگی ما را در بر میگیرد. یکی از این حوزه ها که اتفاقا دارای سرعت پیشرفت بسیار بالایی نیز میباشد، حوزه‌ی مربوط به تکنولوژی های پوشیدنی و تلفیق تکنولوژی با پوشاک است. در این زمینه، کتانی های ورزشی کمپانی های بزرگ، پیش از این نیز با استفاده از انواع سنسورهای سلامتی و آمارگیر، تغییرات جذابی کرده بودند اما به تازگی یک استارت آپ به نام ShiftWear در وبسایت IndieGogoبه راه افتاده است و در حال جمع آوری سرمایه است.
   
  اما این استارت آپ چه میکند؟ آنها موفق شده اند یک کتانی با نوعی کاغذ الکترونیکی HD را تولید کنند که کاربران میتوانند به دلخواه خودشان و از طریق نرم افزار آی او اس مخصوص این کفش، طرح روی آنرا تغییر دهند و تصاویر ثابت و گیف های متحرک را بر روی کتانی خود نمایش دهند! این تصاویر میتوانند سیاه و سفید و یا رنگی باشند.

  طرح روی کفشتان را با نرم افزار آی او اس طراحی کنید

  جالب است بدانید که این کفش ها دارای یک باتری با طول عمر ۳۰ روزه هستند و بعد از اتمام شارژ، قابلیت شارژ وایرلس آنها وجود دارد؛ هرچند که باتری این کفش از طریق راه رفتن کاربر هم شارژ میشود. از سرمایه‌ی ۲۵ هزار دلاری مورد نیاز ShiftWear، تا به اینجا هزار دلار از سوی کاربران تامین شده است و این جذب سرمایه تا ۲۹ روز دیگر هم ادامه دارد.

  طرح روی کفشتان را با نرم افزار آی او اس طراحی کنید

  گفتنی است که برای اینکه شما هم بتوانید یکی از این کتانی های هوشمند را دریافت کنید، نیاز است تا حداقل ۱۴۰ دلار به این استارت آپ کمک کنید.
  source:appleapps.ir